Лікувальний центр вертебрології і реабілітації Лікувальний центр вертебрології і реабілітації


головна

структурні підрозділи

керівний склад

обладнання

лікувальні процедури

територія центру

санбюлетень

тендерні закупівлі

контакт
ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ
Водолікування — це застосування води у вигляді загальних та місцевих ванн, душей, обтирань, обливань, компресів та ін. з метою лікування та профілактики простудних захворювань, загострень, хронічних, запальних процесів і т.д
Завдяки ефективності, простоті та загальнодоступності водні процедури стали одним з кращих природних оздоровчих факторів. Водолікування активізує захисні сили організму, перешкоджаючи виникненню захворювань.

Парафінолікування
Парафінолікування - одна з найдоступніших, в той же час, ефективних фізіотерапевтичних процедур.
Лікувальний ефект при місцевому застосуванні парафіну полягає в його розсмоктуючій, болевтамовууючій та антиспастичній дії. Під впливом парафінолікування покращується крово- та лімфообіг, підвищується тканинний обмін.
Лікувальний ефект при лікуванні озокеритом багато в чому схожий з лікуванням парафіном, але виражений більш різко. Під впливом нагрітого озокерита повільно, але прогрествно збільшується розширення капілярної сітки шкіри, розкриваються запасні капіляри, почилюєтсья крово- та лімфообіг та відсторонюються застойні явища.

Грязелікування — провідний фактор і головний напрямок роботи санаторію. Для грязелікування тут використовується високомінералізована мулова сульфідна лікувальна грязь Сакського озера, лікувальний ефект якої не має аналогів у світі.

Лазеротерапія - це застосування в лікувальних цілях особого посиленого світлового пучка, що складаєтся з ультрафіолетового, інфрачервоного та червоного спектра випромінення. Вважається, що лазерний вплив володіє протизапальною, протиотіковою, обезболюючою дією та стимулює обмін речовин. Лазеротерапію можна застосовувати в складі комплексної терапії при грижі диску, остеохондрозі, артрозі міжхребтових суглобів та остеопорозі, міозитах, периартритах, бурситах, переломах кісток, остеоартрозі, ревматодному артриті, невритах, радикулитах та багатьох інших захворюваннях.

Світлолікування - це метод фізіотерапії, що полягає в дозоаному впливі на організм хворого інфрачервоного, видимого чи ультрафіолетового випромінення.

Деякі тренажери в лікувальному центрі вертебрології і реабілітаціїЗала ЛФК в лікуальному центрі вертебрології та реабілітації
Лікувальна фізкультура (ЛФК) — це метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ до хворої людини в лікувально-профілактичних цілях. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму — руху.

Масаж в лікуальному центрі вертебрології та реабілітації
Масаж - покращує кровопостачання тканин, покращує відтік лімфи, активується секреторна діяльність сальних та потових залоз. Масаж механічно очищує шкіру, звільнюючи її від надлишку секрету залоз та рогових клітин епідермісу. Крім того, в шкірі утворюються високоактивні речовини, котрі надають позитивну реакцію в різноманітних органах та системах організму.

Родонові ванни - завдяки їх іонізуючому випромінюванню впливають на центральну нервову систему, перебудовують і врівноважують процеси збудження та гальмування. Цілюща лікувальна дія родонових ванн виражена протибольовими та протизапальними якостями

Низькочастотна магнітотерапія — лікувальне застосування магнітної складової змінного електромагнітного поля дуже низької і низької частоти. Для лікувального впливу використовують різні види низькочастотних магнітних полів: змінне, пульсуюче, обертове, що біжить.

Кімната аромотерапії в лікуальному центрі вертебрології та реабілітації
Аромотерапія — мистецтво використати терапевтичні достоїнства ароматичних олій, поєднуючи запашну дію ароматів з цілющим впливом. Основними методами аромотерапії є ванни й компреси.
Залежно від температури води й обраних ефірних олій ароматичні ванни можуть діяти й підбадьорливо, і заспокійливо. Ароматичні ванни допомагають людині очиститися від токсинів, позбутися целюліту, важкорухомості суглобів, ломоти, болів, застуди, головного болю, тонізують і зм\\\\'якшують шкіру,


міністерство охорони здоров'я України Житомирська обласна рада управління охорони здоров'я Житомирської обласної ради
copyright © 2008 likcentr.zt.ua